Βραβεία – Εύφημες Μνείες του αρχιτεκτονικού διαγωνισμού προσχεδίων για την «Δημιουργία Χώρου Εγκαταστάσεων Κοινής Ωφέλειας στο Ο.Τ. που περικλείεται από τις οδούς Αλοννήσου-Μυκόνου-Άνδρου-Σιδηροκάστρου (πρώην Στάβλοι Παπάφη)

t.dalianis131 προβολές

Επικύρωση του αποτελέσματος του αρχιτεκτονικού διαγωνισμού προσχεδίων για την “Δημιουργία Χώρου Εγκαταστάσεων Κοινής Ωφέλειας στο Ο.Τ που περικλείεται από τις οδούς Αλοννήσου-Μυκόνου-Άνδρου-Σιδηροκάστρου (πρώην Στάβλοι Παπάφη)”

 

» Πρακτικό συνεδρίασης Οικονομικής Επιτροπής


ΒΡΑΒΕΙΑ

1ο Βραβείο στην υπ΄αριθμ. 19921989IA συμμετοχή ΜΕΛΕΤΗΤΕΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ
1. Μαρκαντωνάτου Ειρήνη – Ελένη, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
2. Ντάλας Αριστείδης, Αρχιτέκτονας Μηχανικός

Τεχνική έκθεση ›››

 

 

 


2ο Βραβείο στην υπ΄αριθμ. SP10001000 συμμετοχή

ΜΕΛΕΤΗΤΕΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ
1. Παπαλαμπρόπουλος Λεωνίδας, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
2. Συριοπούλου Γεωργία, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
ΣΤΑΤΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ
3. Καττής Μαρίνος, Πολιτικός Μηχανικός
Η/Μ ΜΕΛΕΤΗ
4. Μαγείρου Μαρία, Μηχανολόγος Μηχανικό
ΕΙΔΙΚΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
Αϊβατζίδης Γιάννης, φοιτητής αρχιτεκτονικής
Λαμπρούλης Νίκος

Έκθεση περιγραφής ›››

 

 

 

3ο Βραβείο στην υπ΄αριθμ. AB15120303 συμμετοχή
ΜΕΛΕΤΗΤΕΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ
1. Παπαδοπούλου Αναστασία, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
2. Τσακαλίδου Βενετία, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
3. Δισλή Ελευθερία, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
4. Παπαπέτρου Φίλιππος, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
5. Γκουτζιαμάνης Μιχαήλ, Αρχιτέκτονας Μηχανικός

Τεχνική έκθεση ›››

 

 

 



ΑΠΟΝΟΜΗ ΕΥΦΗΜΟΥ ΜΝΕΙΑΣ

1. Η συμμετοχή με κωδικό YB83182916
ΜΕΛΕΤΗΤΕΣ
1. Δούση Μαρία, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
2. Κωτσόπουλος Σοφοκλής, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
3. Απότσος Σταύρος, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
4. Σιναμίδης Ιορδάνης, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
5. Παπακωνσταντίνου Βασίλης, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
6. Μπουγιουκλής Γεώργιος, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
7. Τζέλιου Αγορίτσα – Άννα, Πολιτικός Μηχανικός
8. Τολίδης Αστέριος, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
Νομικός Μιχαήλ Κωνσταντίνος, Ομότιμος Καθηγητής Αρχιτεκτονικής
Πασλή Ελισσάβετ, Φοιτήτρια Αρχιτεκτονικής
Τρικάλη Μαρία, Φοιτήτρια Αρχιτεκτονικής
Νικηφόρος Εμμανουήλ, Φοιτητής Αρχιτεκτονικής

Τεχνική έκθεση ›››

 

 

 

2. Η συμμετοχή με κωδικό 01011101OO
ΜΕΛΕΤΗΤΕΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ
1. Γκικαπέππας Βασίλης, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
2. Λουκόπουλους Δημήτρης, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
Μπίλλα Ευαγγελία, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
Τσιρώνη Χριστίνα, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
Παρασκευαϊδης Ιωάννης, Φοιτητής Αρχιτεκτονικής
Μαμμή Χριστίνα, Φοιτήτρια Αρχιτεκτονικής
ΣΤΑΤΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ
3. Γαντές Χαράλαμπος, Πολιτικός Μηχανικός
Η/Μ ΜΕΛΕΤΗ
4. Γεωργακόπουλος Κων/νος, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΛΕΤΗ
5. Ρούσσος Νικόλαος, Μεταλλειολόγος Μηχανικός
ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΑΚΗ ΜΕΛΕΤΗ
6. Κεπαπτσόγλου Κων/νος, Πολιτικός Μηχανικός

Έκθεση περιγραφής ›››

 

 

 

 

3. Η συμμετοχή με κωδικό AX19651988
ΜΕΛΕΤΗΤΕΣ
1. Νικολοβγένης Ανδρέας, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
2. Πανηγύρης Κων/νος, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
3. Παναγιωτόπουλος Παναγιώτης, Πολιτικός Μηχανικός
4. Αργυρός Παντελής, Μηχανολόγος Μηχανικός
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
Ζαμπόπουλος Δημήτρης, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
Μπόζης Γεώργιος, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
Πλυττάς Σάββας, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
Αντωνόπουλος Βασίλειος, Φοιτητής Αρχιτεκτονικής
Νάτσης Στέφανος, Φοιτητής Αρχιτεκτονικής
Παππά Αθηνά, Φοιτήτρια Αρχιτεκτονικής
Σταθόπουλος Θωμάς, Φοιτητής Αρχιτεκτονικής
Καλησπεράκης Βασίλειος, Αρχιτέκτονας Μηχανικός

Τεχνική έκθεση ›››

 

 

 

 

4. Η συμμετοχή με κωδικό 16121701AZ
ΜΕΛΕΤΗΤΕΣ
1. Ζώμας Αλέξανδρος, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
2. Παπαβασιλείου Μαρία, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ
Δρούγκα Αναστασία, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
Παπαγεωργίου Δημήτρης, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
Φωτοπούλου Φερενίκη, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
Αλεξίου Ιωάννα, Αρχιτέκτονας Μηχανικός
ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Κόνδης Φώτης, Πολιτικός Μηχανικός
Μαντζάνας Αθανάσιος, Πολιτικός Μηχανικός
ΤΕΤΡΑΣ Η/Μ Α.Ε.Μ. Ηλεκτρομηχανολογικές Μελέτες

Τεχνική περιγραφή ›››

 

 

 


X